Petek Bakımı

Yerinden çıkarmadan sökmeden petek ve radyatör temizliği artık mümkün.Asitli bir kimyasal kullanmadan,peteklerinizin iç yüzeylerinde bulunan koruyucu yağı almadan basınçlı makinalar ile tesisat temizliğinizi,peteklerinizi sökmeden daire içerisini kirletmeden peteklerinizi ve tesisatınızı temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Doğalgaz Kalorifer sisteminde kombi peteklerden daha yüksek bir yerde bulunduğu için sirkülasyon sırasında suyun içerisinde yoğun bir şekilde bulunan tortu parçacıkları peteklerinizin alt taraflarında birikmeye başlar. Belirli bir süre sonunda peteklerinizin alt taraflarında üst tarafa kıyasla ısı kaybı hissetmeye başlarsınız.

Yüksek basınçlı makine kullanarak radyatörleri sökmeden tek bir yerden tek tek temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. Kaloriferleriniz ve tesisatınız eski performansına kavuşuyor.Profesyonel bir hizmet için Bursa Teknik Kombi Tamir,Bakım Ve Tesisat Temizleme Servisinin kaliteli hizmet anlayışından yararlanın..

Sayfamızı Paylaşın
 

Hakkımızda

Firmamız hakkında kısa bilgi.Site tasarımı ve yazılımını yaptığımız firmalar arasında Anadolu Ajansı, Pakpen, T.C. Çalışma Bakanlığı da bulunuyor.